+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
ვახტანგ შაქარიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ჯაბა ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
რამინა ბერაძე
საკრებულოს წევრი
თამარ ტალიაშვილი
საკრებულოს წევრი
ოთარ გრიგოლია
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
თემურ გორგაძე
საკრებულოს წევრი
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
ნინო ლაცაბიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ელენე ოზაშვილი

ტელეფონი:

 

დაბადების თარიღი: 21/12/1983

 

საგანმანათლებლო დაწესებულება:


2001-2005    ქ. თბილისის საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი.
გამოყენებითი ფიზიკისა და ტექნიკის ფაკულტეტი
სპეციალობა: სასამართლო ტექნიკური   - ექსპერტიზა. ბაკალავრი  
დიპლომი.

2005-2007 . ქ. თბილისის საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი.
ინფორმატიკისა და მართვის სისტემები,
სპეციალობა: სასამართლო ტექნიკური ექსპერტიზა - მაგისტრი დიპლომი.

 

საარჩევნო ფორმაპროპორციული წესით

 

საარჩევნო ბლოკი:   „ევროპული  საქართველო“

 

 

 


 

სამუშაო/პოზიცია

 

 

2017- დღემდე - .თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი



2006/2008 -   გლდანი-ნაძალადევის გამგება - სოც. მუშაკი



2008/2014  -     ქ. თბილისის მერია, გლდანის რაიონის კენტი მ/რაიონების უბნის სამსახურის მთ. სპეციალისტი


 

                   

 

 

 

აქტივობა: .თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი.  გარემოს დაცვის კომისიის წევრი. იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომისიის წევრი.