+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
ძებნა კანონებში
ძებნა საიტზე
მიმდინარეობს საიტის განახლება
YouTube
Google+
მთავარი
საკრებულოს საქმიანობა
საკრებულოს სხდომები
ბიურო
კომისიები
ფრაქციები
აპარატი
საბჭოები და სამუშაო ჯგუფები
საკრებულოს წევრები
საკრებულოს თავმჯდომარე
თავმჯდომარის I მოადგილე
თავმჯდომარის მოადგილე
თავმჯდომარის მოადგილე
საკრებულოს წევრები
პროპორციული სია
მაჟორიტარები
წინა მოწვევის საკრებულო
კანონმდებლობა
მოძებნე კანონმდებლობა
საქართველოს კონსტიტუცია
ადგილობრივი თვითმმართველობის კანონი
საკრებულოს რეგლამენტი
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტი
მედია
სიახლეები
ექსკურსია საკრებულოში
ფოტო გალერეა
საჯარო ინფორმაცია
საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობა
მიღებული აქტები
კონკურსი
ლობისტები
ანგარიშები
კონტაქტი
მთავარი
საკრებულოს საქმიანობა
საკრებულოს სხდომები
ბიურო
კომისიები
ფრაქციები
აპარატი
საბჭოები და სამუშაო ჯგუფები
საკრებულოს წევრები
საკრებულოს თავმჯდომარე
თავმჯდომარის I მოადგილე
თავმჯდომარის მოადგილე
თავმჯდომარის მოადგილე
საკრებულოს წევრები
პროპორციული სია
მაჟორიტარები
წინა მოწვევის საკრებულო
კანონმდებლობა
მოძებნე კანონმდებლობა
საქართველოს კონსტიტუცია
ადგილობრივი თვითმმართველობის კანონი
საკრებულოს რეგლამენტი
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტი
მედია
სიახლეები
ექსკურსია საკრებულოში
ფოტო გალერეა
საჯარო ინფორმაცია
საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობა
მიღებული აქტები
კონკურსი
ლობისტები
ანგარიშები
კონტაქტი
საკრებულოს წევრები
ოთარ გრიგოლია
ფრაქციის თავმჯდომარე
ავთანდილ ცინცაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
კონსტანტინე ზარნაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
გივი ჩხარტიშვილი
თავმჯდომარის მოადგილე
ლევან აბაშიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
ალექსანდრე ხუჯაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
ნინო რუხაძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ტყემალაძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ახვლედიანი
ფრაქციის წევრი
ნიკოლოზ კახეთელიძე
ფრაქციის წევრი
ნინო ვარდოსანიძე
ფრაქციის წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
ფრაქციის წევრი
ზურაბ აბაშიძე
ფრაქციის წევრი
ირაკლი ხელაძე
ფრაქციის წევრი
ლევან არველაძე
ფრაქციის წევრი
ზურაბ ჩიკვილაძე
ფრაქციის წევრი
კახაბერ ლაბუჩიძე
ფრაქციის წევრი
აკაკი ალადაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან ჯაფარიძე
ფრაქციის წევრი
რევაზ სოხაძე
ფრაქციის წევრი
შალვა ოგბაიძე
ფრაქციის წევრი
გურამ ოქროპირიძე
ფრაქციის წევრი
ანა კაკაბაძე
ფრაქციის წევრი
ვლადიმერ ბოჟაძე
ფრაქციის წევრი
მარიამ ზაქარიაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან დავითაშვილი
ფრაქციის წევრი
ნათია მოდებაძე
ფრაქციის წევრი
არჩილ გორდულაძე
ფრაქციის წევრი
ანა კილაძე
ფრაქციის წევრი
საკრებულოს წევრები
ანონსი
16:00
26 აპრ
საკრებულოს სხდომა
15:45
26 აპრ
ბიუროს სხდომა
12:30
26 აპრ
კომისიის სხდომა
ქონების მართვის და საფინანსო-საბიუჯეტო
11:30
26 აპრ
კომისიის სხდომა
იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის
10:30
26 აპრ
კომისიის სხდომა
სატრანსპორტო საკითხთა
10:00
26 აპრ
კომისიის სხდომა
ურბანული დაგეგმარებისა და საქალაქო მეურნეობის
16:00
25 აპრ
კომისიის სხდომა
ეკონომიკური განვითარების
15:45
25 აპრ
კომისიის სხდომა
იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის
15:00
25 აპრ
კომისიის სხდომა
გარემოს დაცვის
15:00
23 აპრ
კომისიის სხდომა
კომისიების გაერთიანებული სხდომა
14:00
23 აპრ
კომისიის სხდომა
ჯანმრთელობის დაცვის და სოციალურ საკითხთა
ყველა ანონსი