+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ანა ლაშხი

ტელეფონი:


დაბადების თარიღი: 09/02/1987


საგანმანათლებლო დაწესებულება:

2009-2011 - საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა მაგისტრი, სპეციალობა-არქეოლოგია
2005-2009 - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ჰუმანიტარული ფაკულტეტი, სპეციალობა - კულტუროლოგი/ეთნოლოგი, ბაკალავრი


საარჩევნო ფორმა: პროპორციული წესით


საარჩევნო ბლოკი:  „ქართული ოცნება

 

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია 

 

 

 

 
2017- დღემდე .თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი



10.10.2012 - 31.12.2013 - ტელეკომპანია GDS, შემეცნებითი ფილმების ციკლის პროექტი საქართველოს ისტორიაზე „დროის მანქანა“ - მსახიობი



22.07.2012 - 29.07.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, განათლების დეპარტამენტი ’’არტ-გენი 2012“ -  საორგანიზაციო ჯგუფის წევრი



17.07.2012 - 26.07.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, განათლების დეპარტამენტი, საზაფხულო სკოლა ’’ქართული დამწერლობა“ -  საორგანიზაციო ჯგუფის წევრი



13.04.2012 - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის ისტორიისა და ეთნოლოგიის ინსტიტუტთან არსებული ახალგაზრდა მკვლევართა ცენტრი ’‘უცნობი საქართველო“ - წევრი



04.04.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი - სტაჟიორთა კლუბის საინიციატივო ჯგუფის წევრი



05.03.2012 -09.01.2013 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, ფონდების მართვის დეპარტამენტი - სტაჟიორი

 

 


 

 

აქტივობა: .თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი.განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი. სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის წევრი. ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისიის თავმჯდომარე.