+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

მარინა დათუკიშვილი

დაიბადების თარიღი:  27/08/1968 


საგანმანათლებო  დაწესებულება: საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტის  აგრონომიული ფაკულტეტი

 

 

საარჩევნო ფორმა: პროპორციული წესით.


საარჩევნო ბლოკი''ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’.

 

 

 

 

                   

 

                                                       
 სამუშაო/პოზიცია

 


 

2017- დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 

2017  - ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 

2013/2014 წწ - თბილისის მერიის ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე

 

 

2010/2013 წწ - თბილისის საკრებულოს აპარატის უფროსი

 

 

2005/2008 წწ - საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტის წევრი

 

 

2004/2005 წწ - პრეზიდენტის ადმინისტრაციაში თვითმმართველობის რეგიონალური მართვის სამსახურის უფროსი

 

 

2003/2004 წწ - ქ. თბილისის მერიაში ვიცე-პრემიერის მრჩეველი

 

 

2008/2010 წწ - საქართველოს პრემიერმინისტრის მრჩეველი

 

 

1985/2004 წწ საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში სხვადასხვა პოზიციაზე

 

 

 

 

 

 



აქტივობა: ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. ფრაქცია ''ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’ თავმჯდომარის მოადგილე .ეკონომიკური განვითარებისა და საინვესტიციო პოლიტიკის და საერთაშორისო ურთიერთობების კომისიის წევრი. სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი.