+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
ვახტანგ შაქარიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ჯაბა ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
რამინა ბერაძე
საკრებულოს წევრი
თამარ ტალიაშვილი
საკრებულოს წევრი
ოთარ გრიგოლია
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
თემურ გორგაძე
საკრებულოს წევრი
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
ნინო ლაცაბიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ვლადიმერ ძნელაძე

ტელეფონი:



დაბადების თარიღი: 02/16/1970

 


საგანმანათლებო დაწესებულება: თბილისის დამოუკიდებელი ინსტიტუტი

 


სპეციალობა: ეკონომისტი

 


საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარი

 


საარჩევნო ბლოკი: ‘'ქართული ოცნება-მრეწველები''

 

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია

 

 

 

 

2017- დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 

2014/2017 - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი

 


2014 -  საქართველოს სოციალურ მეცნიერებათა აკადემიის დიპლომი-აკადემიკოსი



2009/2012 -  ს.ს.’’ხრამი ჰესი 1’’ მატერიალურ-ტექნიკური ჯგუფის უფროსი მენეჯერი

 


2009/2012 -  ს.ს. ‘’ხრამი ჰესი 2’’ მატერიალურ-ტექნიკური ჯგუფის უფროსი მენეჯერი



2007/2012 - ლოჯისტიკის და სამეურნეო უზრუნველყოფის დირექტორი



2005/2012 - შპს ‘’მტკვარი -ენერგეტიკა’’ მომარაგების განყოფილების უფროსი


 

2003/2012 - ს.ს ‘’ თელასის დირექტორი



2003/2007 - საერთო საკითხების დირექციის მომარაგების დეპარტამენტის უფროსი



2002/2003 -   ს.ს.’’საქართველოს გაერთიანებული სადისტრიბუციო ენერგო კომპანია’’(ენერგოპრო) გენერალური დირექტორის მოადგილე, საერთო საკითხებში

პროგნოზირებისა და პერსპექტიული განვითარების სამსახურის უფროსი



1995/2002- გარდაბნის საკონსერვო ქარხანა. ინჟინერ-ტექნოლოგი. სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე



1991/1993 - აფხაზეთისა და სამაჩაბლოს საომარი მოქმედებების მონაწილე (მოხალისე), შავნაბადას ბატალიონი



1988/1991- არმიის სპორტული კლუბის წყალბურთის გუნდის პირველი ლიგის მოთამაშე

 


 

 

აქტიურობა: ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. ფრაქცია "ქართული ოცნება - მრეწველები" თავმჯდომარე . დიდუბის რაიონის მაჟორიტარი. ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის წევრი. განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი.