+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ირაკლი ნადირაძე

ტელეფონი:  


დაბადების თარიღი: 27/01/1982.


საგანმანათლებლო დაწესებულება: საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი.


სპეციალობა: მშენებლობის მენეჯერი.


საარჩევნო ფორმა: პროპორციული წესით.


საარჩევნო ბლოკი: ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“.

 

 

 

 

 



სამუშაო/პოზიცია



2017- დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" - თავმჯდომარე.

2014/2017 - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი.

2010/2014 . თბილისის მუნიციპალიტეტის IV მოწვევის საკრებულოს ჟორიტარი დეპუტატი.

2012/2013 - საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაციის უფროსის პირველი მოადგილე.

2010/2011 - დიასპორის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე.

2007/2009 - სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულებასპორტის და ახალგაზრდობის საქმეთა დეპარტამენტის თავმჯდომარის მოადგილე.

2005/2006 - საქართველოს კულტურის, ძეგლთა დაცვის და სპორტის სამინისტროს ახალგაზრდობის საქმეთა დეპარტამენტის თავმჯდომარე.

2004 - საქართველოს ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილე.

 




აქტივობა:  ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" თავმჯდომარე. გარემოს დაცვის კომისიის წევრი. ქონების მართვისა და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის წევრი.

16:00
15 დეკ
საკრებულოს სხდომა
თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სხდომა.
15:30
15 დეკ
ბიუროს სხდომა
თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ბიუროს სხდომა.
13:00
15 დეკ
კომისიის სხდომა
საკრებულოს იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა
12:00
15 დეკ
კომისიის სხდომა
საკრებულოს ქონების მართვის და საფინანსო საბიუჯეტო
16:00
14 დეკ
კომისიის სხდომა
საკრებულოს სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიი
15:00
14 დეკ
კომისიის სხდომა
საკრებულოს იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა
12:00
14 დეკ
კომისიის სხდომა
კომისიების გაერთიანებული სხდომა.
11:00
14 დეკ
კომისიის სხდომა
საკრებულოს სარევიზიო კომისიის სხდომა.