+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

ოთარ გრიგოლია
ფრაქციის თავმჯდომარე
ავთანდილ ცინცაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
კონსტანტინე ზარნაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
გივი ჩხარტიშვილი
თავმჯდომარის მოადგილე
ნინო რუხაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
ლევან აბაშიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
გიორგი ტყემალაძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ახვლედიანი
ფრაქციის წევრი
ნიკოლოზ კახეთელიძე
ფრაქციის წევრი
ნინო ვარდოსანიძე
ფრაქციის წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
ფრაქციის წევრი
ზურაბ აბაშიძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
ფრაქციის წევრი
ირაკლი ხელაძე
ფრაქციის წევრი
ლევან არველაძე
ფრაქციის წევრი
ზურაბ ჩიკვილაძე
ფრაქციის წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
ფრაქციის წევრი
კახაბერ ლაბუჩიძე
ფრაქციის წევრი
აკაკი ალადაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან ჯაფარიძე
ფრაქციის წევრი
რევაზ სოხაძე
ფრაქციის წევრი
შალვა ოგბაიძე
ფრაქციის წევრი
გურამ ოქროპირიძე
ფრაქციის წევრი
ანა კაკაბაძე
ფრაქციის წევრი
ვლადიმერ ბოჟაძე
ფრაქციის წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
ფრაქციის წევრი
მარიამ ზაქარიაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან დავითაშვილი
ფრაქციის წევრი
ნათია მოდებაძე
ფრაქციის წევრი

საკრებულოს წევრები

კახაბერ ლაბუჩიძე

დაბადების თარიღი: 02/10/1971

 

საგანმანათლებლო დაწესებულება: 

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სოციალური მეცნიერებების დოქტორანტი (2020- დღემდე) ; საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის ფაკულტეტი, (მაგისტრთან გათანაბრებული 1999-2003); სულხან-საბა ორბელიანის სახელობის სახელმწიფო პედაგოგიური უნივერსიტეტის კულტურისა და ესთეტიკური აღზრდის ფაკულტეტი, (მაგისტრთან გათანაბრებული, 1990-1995).

 

 

საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარი

 

 

საარჩევნო სუბიექტი: ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია

 

 

2021 - დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VII მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

2021 - დღემდე - თბილისის საკრებულოს განათლებისა და კულტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

2017-2021 – ისნის რაიონის გამგებელი

 

2013-2017 – თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის უფროსის მოადგილე

 

2012-2013 – პოლიტიკური გაერთიანება-თავისუფალი დემოკრატების პარტიის ცენტრალური ოფისის ადმინისტრაციის ხელმძღვანელი

 

2009 – საქართველოს კონტროლის პალატის სპეციალურ დავალებათა დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე

 

2008-2009 – საქართველოს კონტროლის პალატა, თავმჯდომარის მრჩეველი

 

2008 – გურჯაანის მუნიციპალიტეტის გამგებელი

 

2007-2008 – ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის გამგებელი

 

2005-2007 – საქართველოს მთავრობის კანცელარიის რეგიონალურ საკითხთა დეპარტამენტის ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოებთან ურთიერთობის განყოფილების მთავარი სპეციალისტი

 

2004-2005 – გლდანი-ნაძალადევის რაიონის გამგებელი

 

2002-2004 – საქართველოს ქრისტიან-კონსერვატიული პარტიის რეგიონალური დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე (ზურაბ ჟვანიას გუნდი)

 

2003-2004 – ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს მე-2 მოწვევის წევრი

 

1997-2002 – ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ახალგაზრდობის საქმეთა საქალაქო სამსახურის უფროსის მოადგილე

 

1994-1997 – საქართველოს სტუდენტურ ორგანიზაციათა ლიგის პრეზიდენტი

 

1992-1994 – თბილისის სულხან-საბა ორბელიანის სახელობის სახელმწიფო პედაგოგიური უნივერსიტეტის სტუდენტური კავშირის თავმჯდომარე

 

 

 

აქტივობა: ისნის რაიონის მაჟორიტარი დეპუტატი, განათლებისა და კულტურის კომისიის თავმჯდომარე,  სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის წევრი. 

LiveZilla Live Chat Software