+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

ოთარ გრიგოლია
ფრაქციის თავმჯდომარე
ავთანდილ ცინცაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
კონსტანტინე ზარნაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
გივი ჩხარტიშვილი
თავმჯდომარის მოადგილე
ნინო რუხაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
ლევან აბაშიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
გიორგი ტყემალაძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ახვლედიანი
ფრაქციის წევრი
ნიკოლოზ კახეთელიძე
ფრაქციის წევრი
ნინო ვარდოსანიძე
ფრაქციის წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
ფრაქციის წევრი
ზურაბ აბაშიძე
ფრაქციის წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
ფრაქციის წევრი
ირაკლი ხელაძე
ფრაქციის წევრი
ლევან არველაძე
ფრაქციის წევრი
ზურაბ ჩიკვილაძე
ფრაქციის წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
ფრაქციის წევრი
კახაბერ ლაბუჩიძე
ფრაქციის წევრი
აკაკი ალადაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან ჯაფარიძე
ფრაქციის წევრი
რევაზ სოხაძე
ფრაქციის წევრი
შალვა ოგბაიძე
ფრაქციის წევრი
გურამ ოქროპირიძე
ფრაქციის წევრი
ანა კაკაბაძე
ფრაქციის წევრი
ვლადიმერ ბოჟაძე
ფრაქციის წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
ფრაქციის წევრი
მარიამ ზაქარიაშვილი
ფრაქციის წევრი
ლევან დავითაშვილი
ფრაქციის წევრი
ნათია მოდებაძე
ფრაქციის წევრი

საკრებულოს წევრები

ზურაბ ჩიკვილაძე

დაბადების თარიღი:  23.12.1966

 

საგანმანათლებლო დაწესებულება:

1995 - ოფიციალური პირებისთვის განკუთვნილი სახალხო ადმინისტრირების ევროპული ინსტიტუტის კურსი ქ. მაასტრიხტი

1990 - თბილისის ივ. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ისტორიის ფაკულტეტი, სპეციალობა პოლიტოლოგია

 

საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარი

 

საარჩევნო სუბიექტი: ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია  

 

 

2021 - დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VII მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

2014 -2021 - ჩუღურეთის რაიონის გამგებელი

 

2012-2014 - შპს „გიზინი“ - დამფუძნებელი და დირექტორი

 

2009-2012 - სამშენებლო კომპანია „აქსისი“ - ბიზნეს და შოპინგ ცენტრის დირექტორი

 

2005-2009 - შპს „ფერრუმი“ - გენერალური დირექტორი

 

2001-2005 - შპს „პროფკურორტი“ - მმართველი დირექტორი 

 

1998-1999 - საქართველოს საგანგებო და სრულუფლებიანი დესპანი სომხეთის რესპუბლიკაში

 

1996-1998 - რუსეთის ფედერაციაში საქართველოს საელჩოს უფროსი მრჩეველი

 

1994-1996 - დსთ-ს საპარლამენტთაშორისო ასამბლეა - საქართველოს სრულუფლებიანი წარმომადგენელი, გენერალური მდივნის მოადგილე

 

1993-1994 - საქართველოს პარლამენტი - სპიკერის თანაშემწე

 

1992-1993 - საქართველოს პარლამენტი - წამყვანი სპეციალისტი

 

1991-1992 - საქართველოს სახელმწიფო საბჭო - კომისიის მდივანი ახალგაზრდობის საკითხებში

 

1991 – “საქართველოს ეკონომიკური განვითარების და ბიზნესის ინსტიტუტი“, პოლიტოლოგიის კურსი - ლექტორი

 

 

აქტივობა: ჩუღურეთის რაიონის მაჟორიტარი, ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე, განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი.

LiveZilla Live Chat Software