+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
თევდორე ისაკაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ნინო რუხაძე
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
ბორია ფირცხელიანი
საკრებულოს წევრი
მიხეილ მესხი
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
ზაზა მამალაძე
საკრებულოს წევრი
ვაჟა ოთარაშვილი
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ირაკლი ნადირაძე

 

 

დაბადების თარიღი: 27/01/1982

 

საგანმანათლებლო დაწესებულება: საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

 

სპეციალობა: მშენებლობის მენეჯერი

 

საარჩევნო ფორმა: პროპორციული წესით

 

საარჩევნო ბლოკი: „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია

 

 

 

2017- დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" - თავმჯდომარე

 

 

2014/2017 - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი.

 

 

2010/2014 - ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის IV მოწვევის საკრებულოს მაჟორიტარი დეპუტატი.

 

 

2012/2013 - საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაციის უფროსის პირველი მოადგილე.

 

 

2010/2011 - დიასპორის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე.

 

 

2007/2009 - სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – სპორტის და ახალგაზრდობის საქმეთა დეპარტამენტის თავმჯდომარის მოადგილე.

 

 

2005/2006 - საქართველოს კულტურის, ძეგლთა დაცვის და სპორტის სამინისტროს ახალგაზრდობის საქმეთა დეპარტამენტის თავმჯდომარე.

 

 

2004 - საქართველოს ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილე.

 

 

 

 

 

 

აქტივობა:  ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" თავმჯდომარე. სატრანსპორტო საკითხთა კომისიის წევრი. ქონების მართვისა და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის წევრი.

LiveZilla Live Chat Software