+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
თევდორე ისაკაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ვახტანგ შაქარიშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
უფლებამოსილება შეწყვეტილია
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
უფლებამოსილება შეწყვეტილია
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ოთარ გრიგოლია
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ნინო რუხაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
ბორია ფირცხელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
მიხეილ მესხი
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
თორნიკე ბიკაშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
ჯაბა ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ზაზა მამალაძე
საკრებულოს წევრი
ვაჟა ოთარაშვილი
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

ანა ლაშხი

 

დაბადების თარიღი: 09/02/1987


საგანმანათლებლო დაწესებულება:

2009-2011 - საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა მაგისტრი, სპეციალობა-არქეოლოგია
2005-2009 - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ჰუმანიტარული ფაკულტეტი, სპეციალობა - კულტუროლოგი/ეთნოლოგი, ბაკალავრი


საარჩევნო ფორმა: პროპორციული წესით


საარჩევნო ბლოკი:  „ქართული ოცნება

 

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია 

 

 

 

 
2017- დღემდე .თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი



10.10.2012 - 31.12.2013 - ტელეკომპანია GDS, შემეცნებითი ფილმების ციკლის პროექტი საქართველოს ისტორიაზე „დროის მანქანა“ - მსახიობი



22.07.2012 - 29.07.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, განათლების დეპარტამენტი ’’არტ-გენი 2012“ -  საორგანიზაციო ჯგუფის წევრი



17.07.2012 - 26.07.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, განათლების დეპარტამენტი, საზაფხულო სკოლა ’’ქართული დამწერლობა“ -  საორგანიზაციო ჯგუფის წევრი



13.04.2012 - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის ისტორიისა და ეთნოლოგიის ინსტიტუტთან არსებული ახალგაზრდა მკვლევართა ცენტრი ’‘უცნობი საქართველო“ - წევრი



04.04.2012 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი - სტაჟიორთა კლუბის საინიციატივო ჯგუფის წევრი



05.03.2012 -09.01.2013 - ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი, ფონდების მართვის დეპარტამენტი - სტაჟიორი

 

 


 

 

აქტივობა: .თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი.განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი. სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის წევრი. ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისიის თავმჯდომარე.

LiveZilla Live Chat Software