+995 32 215 93 93
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
დავით უჯმაჯურიძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
ბექა დავითულიანი
საკრებულოს წევრი
ვახტანგ შაქარიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ჯაბა ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ზარქუა
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თამარ ტალიაშვილი
საკრებულოს წევრი
რამინა ბერაძე
საკრებულოს წევრი
ოთარ გრიგოლია
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
თევდორე ისაკაძე
საკრებულოს წევრი
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
თემურ გორგაძე
შეუჩერდა უფლებამოსილება
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
ნინო ლაცაბიძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
გოჩა თევდორაძე
საკრებულოს წევრი
ფრიდონ ინჯია
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

გულია გოცირიძე

ტელეფონი:

 


დაბადების თარიღი : 05/01/1960

 


საგანმათლებლო დაწესებულება: თბილისის სასოფლო სამეურნეო ტექნიკუმი; თბილისის სულხან საბა ორბელიანის სახელმწიფო პედაგოგიური უნივერსიტეტი

 

კვალიფიკაცია:  საბუღალტრო აღრიცხვა და ეკონომიკა; ისტორია

 


საარჩევნო ფორმა:  მაჟორიტარი

 


საარჩევნო ბლოკი: „ქართული ოცნება“



 

 


 


სამუშაო/პოზიცია

 

2017- დღემდექ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 


2016/2017 -
 ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი

 



2012 -  მენეჯერ ეკონომისტი შპს „კარიბჭე“

 



2010/2012 - ქალთა კლუბის საბჭოს თავმჯდომარე  „მომავლის პარტია“

 



2008/2010 - ისტორიის მასწავლებელი კერძო სკოლა „ოქროს ვერძი“

 



2004/2008 - ისტორიის მასწავლებელი 128-ე საჯარო სკოლა

 



1996/2004 - მთავარი სპეციალისტი კონცერნი „საქ.ავტოგზა“,კადრების განყოფილება

 



1990/1996 - უფროსი ეკონომისტი საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტისა და გზების სამინისტრო 

 

 




აქტივობა: ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი. სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის წევრი. გლდანის რაიონის მაჟორიტარი
(ლუწი მიკრორაიონები).


LiveZilla Live Chat Software