+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
საკრებულოს თავმჯდომარე
გიორგი ახვლედიანი
თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
თევდორე ისაკაძე
თავმჯდომარის მოადგილე
მარიკა დარჩია
თავმჯდომარის მოადგილე
გიორგი მუსხელიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლევან ჟორჟოლიანი
საკრებულოს წევრი
თინათინ ნიბლოშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი ბირბიჩაძე
საკრებულოს წევრი
რევაზ სოხაძე
საკრებულოს წევრი
გიორგი დოხტურიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი ჩაკვეტაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ვახტანგ შაქარიშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით უთმელიძე
საკრებულოს წევრი
ქეთევან მამულაშვილი
საკრებულოს წევრი
ანა ლაშხი
საკრებულოს წევრი
ვლადიმერ ძნელაძე
საკრებულოს წევრი
ლევან ჯაფარიძე
საკრებულოს წევრი
ავთანდილ ცინცაძე
საკრებულოს წევრი
ილია ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან დავითაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჭელიძე
საკრებულოს წევრი
მიხეილ ამაშუკელი
საკრებულოს წევრი
ქეთევან ჯოხაძე
საკრებულოს წევრი
ალექსანდრე ხუჯაძე
საკრებულოს წევრი
შალვა ოგბაიძე
საკრებულოს წევრი
გულია გოცირიძე
საკრებულოს წევრი
ოთარ გრიგოლია
ერეკლე კუხიანიძე
საკრებულოს წევრი
ლევან დარახველიძე
საკრებულოს წევრი
დავით რურუა
საკრებულოს წევრი
ლევან არველაძე
საკრებულოს წევრი
ნინო რუხაძე
საკრებულოს წევრი
ირაკლი ნადირაძე
საკრებულოს წევრი
თარაშ შურღაია
საკრებულოს წევრი
ბორია ფირცხელიანი
საკრებულოს წევრი
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
საკრებულოს წევრი
მიხეილ მესხი
საკრებულოს წევრი
მარინა დათუკიშვილი
საკრებულოს წევრი
ლილე ლიპარტელიანი
საკრებულოს წევრი
ლევან ხაბეიშვილი
საკრებულოს წევრი
გიორგი გაბაშვილი
საკრებულოს წევრი
დავით ჟღენტი
საკრებულოს წევრი
ელენე ოზაშვილი
საკრებულოს წევრი
ზაზა მამალაძე
საკრებულოს წევრი
ჯაბა ჯიშკარიანი
საკრებულოს წევრი
ვაჟა ოთარაშვილი
საკრებულოს წევრი

საკრებულოს წევრები

გულია გოცირიძე

 

 


დაბადების თარიღი : 05/01/1960

 


საგანმათლებლო დაწესებულება: თბილისის სასოფლო სამეურნეო ტექნიკუმი; თბილისის სულხან საბა ორბელიანის სახელმწიფო პედაგოგიური უნივერსიტეტი

 

კვალიფიკაცია:  საბუღალტრო აღრიცხვა და ეკონომიკა; ისტორია

 


საარჩევნო ფორმა:  მაჟორიტარი

 


საარჩევნო ბლოკი: „ქართული ოცნება“



 

 


 


სამუშაო/პოზიცია

 

2017- დღემდექ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 


2016/2017 -
 ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი

 



2012 -  მენეჯერ ეკონომისტი შპს „კარიბჭე“

 



2010/2012 - ქალთა კლუბის საბჭოს თავმჯდომარე  „მომავლის პარტია“

 



2008/2010 - ისტორიის მასწავლებელი კერძო სკოლა „ოქროს ვერძი“

 



2004/2008 - ისტორიის მასწავლებელი 128-ე საჯარო სკოლა

 



1996/2004 - მთავარი სპეციალისტი კონცერნი „საქ.ავტოგზა“,კადრების განყოფილება

 



1990/1996 - უფროსი ეკონომისტი საქართველოს საავტომობილო ტრანსპორტისა და გზების სამინისტრო 

 

 




აქტივობა: ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი. სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის წევრი. გლდანის რაიონის მაჟორიტარი
(ლუწი მიკრორაიონები).


LiveZilla Live Chat Software