+995 591 938927
თბილისი, თავისუფლების 2
მიმდინარეობს საიტის განახლება

საკრებულოს წევრები

გიორგი ტყემალაძე
გიორგი ახვლედიანი
თევდორე ისაკაძე
მარიკა დარჩია
თარაშ შურღაია
გიორგი მუსხელიშვილი
ავთანდილ ცინცაძე
ლევან ჟორჟოლიანი
ლევან ჯაფარიძე
თინათინ ნიბლოშვილი
შალვა ოგბაიძე
ლევან არველაძე
გიორგი ბირბიჩაძე
რევაზ სოხაძე
გიორგი დოხტურიშვილი
გიორგი ჩაკვეტაძე
ქეთევან ჯოხაძე
დავით უთმელიძე
დავით უთმელიძე
ვლადიმერ ძნელაძე
მიხეილ ამაშუკელი
ოთარ გრიგოლია
ლევან დარახველიძე
ირაკლი ნადირაძე
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
გიორგი გაბაშვილი
დავით ჟღენტი
ზაზა მამალაძე
ჯაბა ჯიშკარიანი

საკრებულოს წევრები

ვლადიმერ ძნელაძე

 


დაბადების თარიღი: 02/16/1970

 


საგანმანათლებო დაწესებულება: თბილისის დამოუკიდებელი ინსტიტუტი

 


სპეციალობა: ეკონომისტი

 


საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარი

 


საარჩევნო ბლოკი: ‘'ქართული ოცნება-მრეწველები''

 

 

 

 

 

 

სამუშაო/პოზიცია

 

 

 

 

2017- დღემდე - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის VI მოწვევის საკრებულოს წევრი

 

 

2014/2017 - ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის V მოწვევის საკრებულოს წევრი

 


2014 -  საქართველოს სოციალურ მეცნიერებათა აკადემიის დიპლომი-აკადემიკოსი



2009/2012 -  ს.ს.’’ხრამი ჰესი 1’’ მატერიალურ-ტექნიკური ჯგუფის უფროსი მენეჯერი

 


2009/2012 -  ს.ს. ‘’ხრამი ჰესი 2’’ მატერიალურ-ტექნიკური ჯგუფის უფროსი მენეჯერი



2007/2012 - ლოჯისტიკის და სამეურნეო უზრუნველყოფის დირექტორი



2005/2012 - შპს ‘’მტკვარი -ენერგეტიკა’’ მომარაგების განყოფილების უფროსი


 

2003/2012 - ს.ს ‘’ თელასის დირექტორი



2003/2007 - საერთო საკითხების დირექციის მომარაგების დეპარტამენტის უფროსი



2002/2003 -   ს.ს.’’საქართველოს გაერთიანებული სადისტრიბუციო ენერგო კომპანია’’(ენერგოპრო) გენერალური დირექტორის მოადგილე, საერთო საკითხებში

პროგნოზირებისა და პერსპექტიული განვითარების სამსახურის უფროსი



1995/2002- გარდაბნის საკონსერვო ქარხანა. ინჟინერ-ტექნოლოგი. სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე



1991/1993 - აფხაზეთისა და სამაჩაბლოს საომარი მოქმედებების მონაწილე (მოხალისე), შავნაბადას ბატალიონი



1988/1991- არმიის სპორტული კლუბის წყალბურთის გუნდის პირველი ლიგის მოთამაშე

 


 

 

აქტიურობა: ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი. ფრაქცია "ქართული ოცნება - მრეწველები" თავმჯდომარე . დიდუბის რაიონის მაჟორიტარი. ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის წევრი. განათლებისა და კულტურის კომისიის წევრი.

 

 

 

LiveZilla Live Chat Software